Në përvjetorin e vdekjes, Melinda me një dedikim për nënën 

 

Sot është bërë një vit që kur ka vdekur nëna e reperes së njohur, Melinda Ademi.

Në InstaStory, Melinda ka postuar një fotografi nga fëmijëria ku shihet në prehrin e nënës së ndjerë.

“U prehsh në paqe nënë, më mungon shumë dhe gjithmonë do të të kem në zemër”, ka shkruar reperja krahas fotografisë.

Nëna e Melindës, vdiq vitin e kaluar në moshën 50 vjeçare, pas një beteje me kancerin e gjirit./21Media

Lajmet Në përvjetorin e vdekjes, Melinda me një dedikim për nënën  >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!