​Arrestohet një person për kanosje në Han të Elezit

Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe në rast janë kyçur Njësia e Hetimeve, ku kanë arrestuar personin e dyshuar M.D. (43), i cili shkak i një mosmarrëveshjeje, kishte kanosur personin tjetër A.L. (41).

I dyshuari është shoqëruar në stacionin policor në Han të Elezit dhe pasi është intervistuar nga policët hetues, me vendim të Prokurorit të Prokurorisë Themelore në Ferizaj, është dërguar në mbajtje për 48 orë, për procedura të mëtejme hetimore.

 

Lajmet ​Arrestohet një person për kanosje në Han të Elezit >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!