Capital T u befasua nga familja dhe shoqëria për ditëlindje

 

Reperi Capital T ditë më parë ka mbushur 30 vjet.

Një festë e madhe nuk mungoi dhe reperi u befasua nga shoqëria dhe familja e tij.

Momente nga festa surprizë për ditëlindje, Capital T ka ndarë me ndjekësit në Instagram.

“Festa e ditëlindjes ishte e çmendur. Faleminderit shoqërisë e familjes për këtë super suprizë”, ka shkruar reperi krahas fotografive.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Capital T (@truekapo)

Ndryshe, Capital T dje ka njoftuar se është bërë pjesë e industrisë së filmit me një projekt të quajtur “Jericho Ridge”, nën drejtimin e Will Gilbey./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Capital T (@truekapo)

Lajmet Capital T u befasua nga familja dhe shoqëria për ditëlindje >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!