Kurti pret në takim kryetarin e Kuvendit të Maqedonisë së Veriut

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, pret sot në takim kryetarin e Kuvendit të Maqedonisë së Veriut, Talat Xhaferi.

Kurti dhe Xhaferi takohen në ora 11:00 në Qeveri.

Veç kryeministrit, Xhaferi do të takohet edhe me kryetarin e Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufcën.

Lajmet Kurti pret në takim kryetarin e Kuvendit të Maqedonisë së Veriut >> Rahoveci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!