Naxhije Bytyqi vjen me ndryshim drastik në pamje

 

Këngëtarja, Naxhije Bytyqi e cila identifikohet më shumë me muzikën  popullore rapsodike, ka marrë vëmendje me klipin e saj të publikuar se fundi.

Kënga e re titullohet “Me paske dasht me hile” dhe është realizuar me videoklip ku përveç ndryshimit në dukje, Naxhija paraqitet edhe me zhandër tjetër muzikor.

 

Për dallim nga herat tjera këngëtarja vërehet se i ka kushtuar më shumë rëndësi grimit, e garderobës./21Media

Lajmet Naxhije Bytyqi vjen me ndryshim drastik në pamje >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!