Një rahovecas rrah prindërit e tij, arrestohet dhe dërgohet në mbajtje

Policia e Kosovës përmes një komunikate për media bën të ditur se ka arrestuar një burrë në Rahovec më 3 mars nën dyshimin se ka sulmuar fizikisht prindërit e tij .

Sipas Policisë ngjarja ka ndodhur dje rreth orës 11:30 dhe njërit nga viktimave, i është ofruar tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje, ka njoftuar Policia.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!