Skeç i ri nga Vedat Bajrami, ironizon me shujtat e Policëve të Kosovës

Aktori i humorit, Vedat Bajrami, vjen në rolin e “Komandant Gipës” në skeçin e ri që ka publikuar.

Ky skeç i ri vjen pas “T’fala nga Haga”,  që mori reagime të shumta. Përveç nga ndjekësit, ishte vajza e Jakup Krasniqit, ajo që ia kërkoi Vedatit ta fshijë atë skeç, pasi sipas saj nuk “bëhet shaka” me të tilla gjëra.

Ndërsa në skeçin e ri, Vedati ka ironizuar me Policinë e Kosovës, kinse ndodhet në veri të vendit dhe tregon për trajtimin e Policëve.

Në këtë skeç, ironizohet edhe me shujtat e Policisë së Kosovës./

Linku VIDEO

Lajmet Skeç i ri nga Vedat Bajrami, ironizon me shujtat e Policëve të Kosovës >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!