U sulmua fizikisht nga bashkëshorti, një femër në Rahovec përdor sasi të tepruar të medikamenteve

Policia e Kosovës ka njoftuar se një femër në Rahovec kishte përdorur sasi të tepruar të medikamenteve, pasi ishte s ulmuar fizikisht nga bashkëshorti i saj.

Rasti ka ndodhur më 2 mars.

“Viktima femër kosovare ka pranuar trajtim mjekësor, pasi që e njëjta kishte përdorur sasi të tepruara të medikamenteve si shkasë i një mosmarrëveshje verbale që ishte s ulmuar fizikisht nga bashkëshorti i saj i d yshuari mashkull kosovar”, thuhet në raportin e Policisë.

Tutje, Policia njofton se i d yshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!