Aktorja e ”Fast & Furious” feston sot ditëlindjen

Aktorja, Eva Mendes feston dot ditëlindjen.

Ajo sot ka mbushur 48 vjet mirëpo pavarësisht kësaj, ajo duket mjaftë në formë.

Mendes ka luajtur në filma të Hollivudit si Training Day, Hitch dhe disa filma Fast & Furious.

Mirëpo që prej ardhjes në jetë të fëmijëve të saj, Eva ka bërë një hap prapa nga aktrimi./21Media

Lajmet Aktorja e ”Fast & Furious” feston sot ditëlindjen >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!