Don Xhoni i pret me fli në Drenicë vëllezërit Veshaj

 

Aktori nga Shqipëria, Donald Veshaj po qëndron në Kosovë. Pas vizitës që bëri n familjes së heroit “Adem Jashari”, i dhuroi portretin e heroit të cilin e realizoi gjatë qëndrimit në BBV, ishte nikoqir i mikut të tij, reprerit Don Xhoni.

Ushqime tradicionale si filja e speca të mbushur ishin shtruar në tryezën e Don Xhonit për miqtë e tij Donald Veshajn dhe vëllain Romeon.

Ndërkohë edhe vet përshkrimi që i ka bërë storjes në Instagram Don Xhoni, tregon për raportin miqësorë të tyre. “Ke ardh te shpirti i vëllait”, ka shkruar reperi nga Drenica./21Media

Lajmet Don Xhoni i pret me fli në Drenicë vëllezërit Veshaj >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!