Ganimete Musliu vendos emblemën e UÇK-së në foltoren e Kuvendit

Deputetja opozitare edhe më herët ka vendosur në Kuvend pankarta dhe mbishkrime në mbështetje të ish udhëheqësve të UÇK-së.

Ndryshe, sot shënohet epopeja e 24-të e UÇK-së. /Rahoveci INFO/

Lajmet Ganimete Musliu vendos emblemën e UÇK-së në foltoren e Kuvendit >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!