“Më mungon”, projekti i ri nga Nora Istrefi

 

Këngëtarja Nora Istrefi ka dhënë një lajm të mirë për fansat e muzikës së saj.

Shumë shpejt, këngëtarja do të publikojë një projekt të ri muzikor.

Në llogarinë e saj në Instagram, Nora ka treguar se kënga e re mban titullin “Më mungon”.

“Vjen së shpejti. #MëMungon”, ka shkruar këngëtarja krahas fotografisë së shkrepur gjatë xhirimeve të videoklipit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi)

Kujtojmë se “Ay Caramba” mbetet projekti i fundit muzikor nga Nora në bashkëpunim me këngëtaren Melinda Ademi dhe reperin Gjiko. Kënga ka arritur mbi 19 milionë klikime në Youtube./21Media

Lajmet “Më mungon”, projekti i ri nga Nora Istrefi >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!