Dua Lipa surprizon fansin 80 vjeçar, video bëhet virale

Papa Richy, 80-vjeçar, i cili ndjekë Dua Lipën, u bë viral në TikTok pasi familja e tij i dha biletat për koncertin e këngëtes të “Future Nostalgia “.

Por gëzimi në fytyrën e atij njeriu atëherë nuk ishte asgjë në krahasim me reagimin e tij për surprizën e dytë të madhe që mori.

Jimmy Fallon, i cili mirëpriti Dua Lipën në The Tonight Show për episodin e së enjtes, e mashtroi Papa Richy duke menduar se po shkonte në një emision radiofonik kur ai në fakt po dilte në skenën e drejtuesit të emisionit për të përmbushur ëndrrën e tij: të kërcente me Duan.

Superfansi dhe e preferuara e tij Dua, u kapën për dore dhe u duk në skenë.

“Duhet të kërcej me Duan!” Papa Richy i bërtiti audiencës ndërsa po dilte.

Mbesa e Papa Richy, Kadie Bernstein fillimisht e surprizoi gjyshin e saj në ditëlindjen e tij të 80-të me biletat e koncertit të Dua Lipa dhe postoi pamjet e reagimit të tij në TikTok në tetor.

“Dua Lipa fansi yt më i vjetër!!”, Bernstein shkroi në mbishkrim.

Dua Lipa më pas ndau të njëjtin klip në faqen e saj në TikTok.

“Është thjesht një video kaq e mirë. Më bëri kaq të lumtur”, tha ajo për Fallon në The Tonight Show para shokut.

Videoja origjinale e Bernstein deri më tani ka grumbulluar 7.8 milionë shikime në TikTok./21Media

Lajmet Dua Lipa surprizon fansin 80 vjeçar, video bëhet virale >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!