Të gjithë po e pyesin a është shtatzënë dhe Afrona Dika ka një përgjigje

 

Modelja Afrona Dika si duket ka marrë shumë pyetje se a është shtatzënë dhe kjo e ka bërë që ta japë publikisht një përgjigje.

Ajo përmes një postimi në rrjetet sociale ka thënë arsyeja pse ajo ka shtuar peshë është se po i shijon jetën.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Afrona Dika (@afronadika)

Dika u martua me këngëtarin Blero Muharremi në shtator të vitit 2019./21Media

Lajmet Të gjithë po e pyesin a është shtatzënë dhe Afrona Dika ka një përgjigje >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!