“Ushtari im” kënga e re nga Hysni Klinaku

Hysni Klinaku emër i njohur për publikun ka publikuar projektin e ri muzikor të titulluar “Ushtari im”.

Këtë këngë këngëtari ka njoftuar se ia dedikoi ish-veteranit të UÇK-së nga Vushtrria, Blerim Zhabari.

Kënga është publikuar në versionin audio, në të cilën u bashkëngjiten disa fotografi të ish-ushtarit, teksa për tekstin u kujdes Lumnije Klinaku.

Blerim Zhabari ka vdekur vitin e kaluar. Kujtojmë se, ai ishte edhe gazetar dhe udhëheqës i Zyrës së Informimit në Komunën e Vushtrrisë./21Media

Lajmet “Ushtari im” kënga e re nga Hysni Klinaku >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!