Afërdita tregon se sa ka diferencë në moshë me bashkëshortin

Afërdita Dreshaj është ndër artistet e pëlqyera mjaft nga publiku.

Artistja është mjaft aktive në rrjete sociale, në të cilat po publikon imazhe të shumta nga përditshmëria e saj, shkruan Rahovci.info.tv

Së fundmi, artistja u është përgjigjur fansave në rrjete sociale. E pyetur se sa ka diferencë në moshë me bashkëshortin e saj, Afërdita ka treguar se me Jakub-in kanë diferencë 6 muaj.

Ndryshe, Afërdita Dreshaj dhe Jakub Kindl janë martuar në vitin 2018, ndërsa janë bërë prindër për herë të parë në vitin 2021. Dreshaj dhe Kindl kanë një djalë, të cilit ia kanë vënë emrin Sky Blue./21Media

Lajmet Afërdita tregon se sa ka diferencë në moshë me bashkëshortin >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!