Nuk fshehet Zelensky, mban fjalim midis Kievit (VIDEO)

Presidenti i Ukrainës, Volodymyr Zelensky, ka thënë se është duke qëndruar në Kiev dhe se nuk është duke u fshehur.

“Unë jam duke qëndruar në Kiev. Në Bankova. Pa u fshehur. Dhe nuk kam frikë nga askush. Aq sa duhet për të fituar këtë luftë”, ka shkruar Zelensky, transmeton Klankosova.

Lajmet Nuk fshehet Zelensky, mban fjalim midis Kievit (VIDEO) >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!