“Rrisku i gurbetqarit” publikohet nga Ezo

Ezo Menic sot ka publikuar këngën e saj më të re.

“Rrisku i gurbetqarit” titullohet kënga të cilën e ka shoqëruar me videoklip. Përemes kësaj kënge Ezo ka shfaqur emocionet dhe mallin e nënave që kanë për ndarjen me fëmijët që largohen nga vendi.

Ezo për këtë projekt ka bashkëpunuar me Durim Sadikajn dhe  ProMedia Production./21Media

Lajmet “Rrisku i gurbetqarit” publikohet nga Ezo >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!