Adriana Matoshi: Nëse gruaja është e lumtur, ajo zbukurohet

 

Aktorja Adriana Matoshi duket atraktive në imazhet e reja që ka postuar në Instagram. Ajo shfaqet e veshur me një këmishë të gjelbër dhe pantallona të zeza.

Ajo ka thënë se nëse gruaja është e lumtur ajo zbukurohet.

Matoshi gjithashtu ka treguar se ka përdorur edhe pak ‘fotoshop’ në fotografitë që postuar së fundmi.

“Nëse gruaja është e lumtur, ajo zbukurohet. Në rastin tim edhe pak ‘faceapp’. Dashuri për të gjitha ju gra dhe vajza”, ka shkruar aktorja./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Adriana Matoshi (@adrianamatoshi)

Lajmet Adriana Matoshi: Nëse gruaja është e lumtur, ajo zbukurohet >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!