Anxhela Peristeri publikon videoklipin e këngës “Jemi larg”

Anxhela Peristeri ka publikuar videoklpin e këngës së radhës të albumit “N’Tiranë”.

“Jemi larg” titullohet kënga e fundit e këtij albumi, në videoklipin e së cilës Anxhela shfaqet joshëse dhe e bukur.

Për tekstin e këngës “Jemi larg” është kujdesur Aida Baraku, kurse për muzikën Armend Rexhepagiqi.

 

Pjesë e albumit “N’Tiranë” janë këngët: “Jemi Larg”, “N’Tiranë”, “Lajkat”, “Me ty do të dehem” dhe Lozonjare”. /21Media

Lajmet Anxhela Peristeri publikon videoklipin e këngës “Jemi larg” >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!