864 raste aktive me koronavirus

864 raste janë aktive me COVID-19 në Kosovë.

Ndërkohë, në 24 orët e fundit, u regjistrua një vdekje dhe 32 raste të reja infektimesh, njofton MSh, transmeton Klankosova.tv.

May be an image of text

Lajmet 864 raste aktive me koronavirus >> Rahoveci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!