Kënga “Dashni” nga Dafina Zeqiri dhe Muma, renditet e 12-ta në botë

 

Këngëtarja Dafina Zeqiri i është gëzuar suksesit që ka arritur me këngën “Dashni” në bashkëpunim me Endrit Mumajesin i njohur me emrin artistik Muma.

“Dashni” është renditur e 12-ta video muzikore në trend në mbarë botën.

E publikuar më 7 mars, kënga “Dashni” deri tani ka arritur mbi një milionë klikime në Youtube./21Media

Lajmet Kënga “Dashni” nga Dafina Zeqiri dhe Muma, renditet e 12-ta në botë >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!