Kështu dukej vite më parë Beatrix Ramosaj

 

Këngëtarja Beatrix Ramosaj, gjatë këtyre muajve të fundit ka qenë një ndër emrat më të komentuar të showbiz-it shqiptar.

Rrugëtimi i saj në Big Brother VIP dhe lidhja që pati me Donald Veshajn u komentua shumë.

Menjëherë pas daljes në BBV, këngëtarja publikoi projektin “Faj” që ka arritur mbi katër milionë klikime në Youtube, ndërsa shumë shpejt pritet të vijë edhe me një këngë të re.

Beatrix komentohet shumë edhe për pamjen e saj të jashtme, tiparet e fytyrës dhe fizikun e saj në formë. Por, si është dukur këngëtarja vite më parë, mund ta shihni në fotografitë që janë nxjerrë nga arkiva./21Media

Lajmet Kështu dukej vite më parë Beatrix Ramosaj >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!