Moti për sot dhe nesër

Sot mbi vendin tonë do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me reshje bore, kohë pas kohe, kryesisht ditën e enjte.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -5 deri -3 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 2-4 gradë Celsius, do të fryjë erë kryesisht nga verilindja me shpejtësi 1-5 m/s, njofton IHMK, transmeton Klankosova.tv.

May be an image of map

Lajmet Moti për sot dhe nesër >> Rahoveci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!