Ngritja e çmimit të karburanteve, reperi kosovar: Gjithë ditën në kafe e ankohen për naftë!

 

Reagime të shumta ka pasur për ngritjen e çmimit të karburanteve në Kosovë.

Mirëpo, reperi kosovar Getinjo ka bërë një shkrimin lidhur ankesat për ngitjen e çmimit.

“Gjithë ditën rrijnë nëpër kafe, eh ja nis ankohet për naftën edhe benzinin”, ka shkruar Getinjo në InstaStory.

Ndryshe, “Real” mbetet projekti i fundit muzikor nga Getinjo. Kënga është publikuar më 1 dhjetor të vitit të kaluar dhe deri tani ka arritur mbi 1 milion klikime në Youtube./21Media

Lajmet Ngritja e çmimit të karburanteve, reperi kosovar: Gjithë ditën në kafe e ankohen për naftë! >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!