Parashikimi i motit për nesër

Instituti Hidrometerologjik bën të ditur se nesër mbi vendin tonë do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe me reshje të kohë pas kohëshme të borës.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -4 deri -3 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 2-3 gradë Celsius, njofton Klankosova.tv.

Do të fryjë erë kryesisht nga verilindja me shpejtësi 1-5 m/s.

Lajmet Parashikimi i motit për nesër >> Rahoveci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!