Brenda furgonit elektrik ID.Buzz nga Volkswagen

Vetëm një ditë para debutimit botëror të modelit ID.Buzz, Volkswagen ka nxjerrë fotot e para zyrtare të brendësisë së furgonit elektrik.

Së bashku me imazhet, të cilat fokusohen në ulëset dhe disa detaje interesante të kabinës, VW ka zbuluar gjithashtu specifikimet e kapacitetit të ngarkesës për të dy modelet ID.Buzz dhe ID. Buzz Cargo.

Ndonëse kjo nuk është hera e parë që hedhim një vështrim brenda modelit ID.Buzz të VW, është pamja e parë zyrtare në kabinën e pasuesit të Microbus. Disa imazhe tregojnë dy rreshtat e sediljeve të automjetit – ky model i veçantë është një version me pesë vende – që pason me dy ngjyra, me atë portokalli në mes dhe të bardhë në skajet dhe mbështetëset e kokës.

Thekset portokalli të sediljeve përputhen me bojën e jashtme të furgonit elektrik. ID.Buzz do të jetë i disponueshëm në shtatë opsione me një ngjyrë të vetme dhe katër me skema dy ngjyrëshe si në foto.

ID.Buzz i Volkswagen do të debutojë zyrtarisht më 9 mars. /Rahoveci.INFO/

Lajmet Brenda furgonit elektrik ID.Buzz nga Volkswagen >> Rahoveci.INFO.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!