Dhurata thotë “Sa m’ke mungu” në projektin e ri muzikor

Artistja Dhurata Dora nesër do të publikojë projektin e ri muzikor.

Përmes Instagramit, Dora ka njoftuar se “Sa m’ke mungu” titullohet kënga e re.

Ajo gjithashtu ka njoftuar se kënga publikohet nesër në orën 23:59.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dhurata Dora (@dhuratadora)

“Sa m’ke mungu” është realizuar me videoklip dhe padyshim po pritet me shumë entuziazëm nga ndjekësit e saj të cilët nuk hezituan ta shprehin përmes komenteve në postimin e artistes.

E fundit nga Dhurata është “Criminal”./21Media

Lajmet Dhurata thotë “Sa m’ke mungu” në projektin e ri muzikor >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!