Përfshihet nga zjarri një banesë te “Katër llullat” (FOTO)

Një banesë është përfshirë nga zjarri në njërën nga ndërtesat në rrugën “Bajram Kelmendi” në Prishtinë.

Në pjesën e kryeqytetit të njihet si “Katër llullat”, kanë dalë edhe ekipet e policisë, zjarrfikësit dhe ambulanca, sipas disa fotografive që i ka siguruar KlanKosova.tv.

Zyrtarisht ende nuk dihet se nëse ka të lënduar, apo edhe se çfarë e ka shkaktuar këtë zjarr.

Lajmet Përfshihet nga zjarri një banesë te “Katër llullat” (FOTO) >> Rahoveci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!