Don Xhoni sjellë befasinë e radhës për fansat e tij

Artisti, Don Xhon së shpejti do të sjellë projektin e ri.

Ai përmes një ”InstaStory”, ka bërë të ditur se kënga e re e tij do të publikohet më 12 mars (nesër).

”Crypto”, mban emrin projekti i ri nga Don Xhoni dhe do të publikohet në orën 18:00.

Projekti i fundit nga artisti është ”Corazone”, të cilën e ka sjellur në bashkëpunim me artistin Butrint Imeri.

Kënga është publikuar më 24 dhjetor të vitit të kaluar./21Media

Lajmet Don Xhoni sjellë befasinë e radhës për fansat e tij >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!