Nesër publikohet bashkëpunimi i Dua Lipës dhe Megan The Stallion

Nesër artistët Dua Lipa e Megan The Stallion publikojnë bashkëpunimin “Sweetest Pie”.

Paralajmërimi u bë i ditur nga Dua përmes Instagramit, ku u shpreh shumë entuziaste për këtë projekt.

Dua po ashtu ka ndarë fotografi gjatë xhirimeve të projektit të ri.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

Artistja shqiptare me famë botërore ka nisur turneun e saj “Future Nostalgia”.

Gjithashtu së shpejti do të publikohet edhe filmi “Argylle” në të cilin ka marrë pjesë edhe Dua./21Media

Lajmet Nesër publikohet bashkëpunimi i Dua Lipës dhe Megan The Stallion >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!