”Arome gruaje” performanca e re e Anxhela Peristerit

Këngëtarja, Anxhela Peristeri do të mbajë koncertin e saj të dytë tek salla e Teatrit te Operas dhe Baletit në Tiranë.

Koncerti do të mbahet më 1 prill.

”Do sjellim te ju nje nderthurje te magjishme emocionesh, kenge dhe melodie qe nuk duhet humbur”, ka thënë artistja.

Projekti i fundit nga Anxhela është ”Jemi larg”, të cilën e ka publikuar 4 ditë më parë./21Media

Lajmet ”Arome gruaje” performanca e re e Anxhela Peristerit >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!