Arrestohet një i mitur në Obiliq, për armëmbajtje pa leje

Është arrestuar një i mitur në Obiliq, për armëmbajtje pa leje.

Të njëjtin i janë gjetur dhe sekuestruar një revole me një karikator dhe katër fishekë, përcjell Klankosova.tv.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar i mitur, pasi që i është gjetur dhe sekuestruar një revole me një karikator dhe katër fishekë. Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit me vendim të së cilit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje për 24 orë”, thuhet në raportin e policisë.

Lajmet Arrestohet një i mitur në Obiliq, për armëmbajtje pa leje >> Rahoveci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!