Nesër publikohet ”Ekselente”, nga Eranda Libohova

Këngëtarja, Eranda Libohova i ka paralajmëruar fansat e saj se nesër do të sjellë një projekt të ri muzikor.

Kënga e re titullohet ”Ekselente” dhe do të publikohet nesër në orën 17:00.

Libohova projektin e ri do ta sjellë në bashkëpunim me artistin Klement.

”Ekselente”, direkt per club se na erdhi dhe pranvera, jo per noi gjo”, ka shkruar Eranda krahas një sekuence të shkurtër të këngës së re./21Media

Lajmet Nesër publikohet ”Ekselente”, nga Eranda Libohova >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!