1 mijë e 853 gjoba trafiku në 24 orët e fundit në Kosovë

1 mijë e 853 gjoba trafiku janë shqiptuar në 24 orët e fundit në vendin tonë.

Janë shqiptuar edhe tri gjoba për mosrespektim të masave antiCOVID, përcjell Klankosova.tv.

Gjatë kësaj periudhe kanë ndodhur edhe 7 aksidente me të lënduar dhe 24 me dëme materiale.

Ndryshe, në 24 orët e fundit janë arrestuar edhe 17 persona dhe 14 janë dërguar në mbajtje.

Lajmet 1 mijë e 853 gjoba trafiku në 24 orët e fundit në Kosovë >> Rahoveci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!