Don Xhoni publikoi këngën “Crypto”

Reperi Don Xhon ka publikuar sot një projekt të ri muzikor.

“Crypto”, titullohet kënga e re nga reperi, që vjen e shoqëruar me videoklip.

Tekstin e ka shkruar vet reperi, ndërsa muzika është punuar nga producentët Rrzon dhe Pllumb.

Për videoklipin është përkujdesur produksioni “Sekuencë”./21Media

Lajmet  Don Xhoni publikoi këngën “Crypto” >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!