Sonte publikohet projekti i Eni Koçit dhe Danit

Artistja Eni Koçi ka zbuluar se bashkëpunimi i shumëpërfolur është me këngëtarin, Ramadan Krasniqi – Dani.

“Vonë” publikohet sonte, por Eni nuk ka zbuluar orën.

Megjithëse përmes një InstaStory ka zbuluar vetëm emrin e artistit.

E fundit nga Eni është “Lamtumirë” në bashkëpunim me Fisnikët./21Media

Lajmet Sonte publikohet projekti i Eni Koçit dhe Danit >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!