“Vonë” publikohet nga Ramdan Krasniqi-Dani dhe Eni Koçi

KArtistët e skenës shqiptare, Ramdan Krasniqi-Dani dhe Eni Koçi kanë bashkuar forcat për projektin e tyre të ri.

“Vonë” titllohet këng ae dyshes së njohur e cila u publikua sot.

Për tekstin e kësaj kënge është kujdesur Genc Prelvukaj. “Vonë” është publikuar edhe me videoklip.

Kjo këngë është bashkëpunimi i parë i Danit dhe Enit./21Media

Lajmet “Vonë” publikohet nga Ramdan Krasniqi-Dani dhe Eni Koçi >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!