709 raste aktive me COVID-19 në Kosovë

709 është numri i rasteve aktive me COVID-19 në Kosovë.

Ndërkohë në 24 orët e fundit janë shënuar dy vdekje dhe u regjistruan 32 raste të reja me koronavirus, njofton MSh, transmeton Klankosova.tv.

Derisa janë shëruar 69 qytetarë, teksa numri i përgjithshëm i të shëruarve është  223.042.

 

Lajmet 709 raste aktive me COVID-19 në Kosovë >> Rahoveci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!