Arjola Demiri pranon pesë mesazhe qesharake nga miket e saj

Artistja Arjola Demiri ka qenë ndër emrat më të përfolur së fundmi nga pjesëmarrja e saj në BBV.

Demiri ka qenë pjesë e shumë filmave, serialeve dhe së fundmi në emisionin N’Maje t’gjuhës me Xherin ajo zbuloi më shumë rreth vetes.

Në njëren nga rubrikat, Arjoles iu desh t’i dërgonte mesazh pesë mikeve të saj më të mira.

Përgjigjet e tyre ishin epike!/21Media

Lajmet Arjola Demiri pranon pesë mesazhe qesharake nga miket e saj >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!