Festë në familjen e Vjosa Osmanit

Sot dy binjaket e presidentës, Vjosa Osmanit festojnë ditëlindjen.

Me këtë rast Osmani i ka uruar vajzat përmes një postimi në ”Facebook”.

”Dy dritat e syve tanë sot i mbushën 8 vjet”, ka shkruar Osmani.

Vjosa Osmani është e martuar me Prindon Sadriun dhe së bashku kanë dy vajza binjake, Dua dhe Anda./21Media

Lajmet Festë në familjen e Vjosa Osmanit >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!