Një tjetër koncert special po vjen nga Adele

Adele do të mbajë një tjetër koncert special.

NBC së fundmi njoftoi se do të mbahet një ngjarje e ardhshme televizive dy-orëshe e titulluar “Një audiencë me Adele”.

”Fansat e Adele do të jenë në gjendje ta shikojnë superyllin global në një natë të paharrueshme muzikore duke performuar shfaqjen e saj të parë në vendlindje që nga viti 2017. Veçanti përmban interpretimet shpirtërore të Adele të kryesuesve klasikë, duke përfshirë “Someone Like You” dhe “Hello”, si dhe hitet më të reja si “Easy on Me”. Gjatë gjithë koncertit, të pranishmit e famshëm i bëjnë pyetje Adelës për idhujt dhe frymëzimet e saj. Përveç kësaj, Adele është e befasuar me një të ftuar nga fëmijëria e saj”, tha NBC në një deklaratë për shtyp.

CBS transmetoi “Adele One Night Only”, i cili shfaqi një koncert dhe këngëtaren duke u intervistuar nga Oprah Winfrey, nëntorin e kaluar.

“Audience with Adele” do të transmetohet në NBC më 20 mars në orën 21:00 ET dhe do të transmetohet të nesërmen në Peacock./21Media

Lajmet Një tjetër koncert special po vjen nga Adele >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!