Një vit nga diagnostikimi me kancer, Vjosa Berisha: Luftoni për jetën

Ajo është njëra nga regjisoret shqiptare më të njohura dhe të suksesshme, bëhet fjalë për Vjosa Berishën, e cila verën e viti të kaluar në 21 Gradë të Rahovci.info ka treguar se fati e ka vënë përballë një sfide.

Vjosa ka treguar se në muajin mars të vitit 2021 është diagnostikuar me kancer në vezore.

Kurse, dje përmes disa postimeve në rrjete sociale, ajo ka treguar se janë bërë një vit që nga diagnotikimi.

“Një vit që nga diagnostikimi 13 mars 2021. Vit i vështirë. Hap pas hapi. Luftoni për jetën”, ka shkruar Vjosa në rrjetet sociale./21Media

Lajmet Një vit nga diagnostikimi me kancer, Vjosa Berisha: Luftoni për jetën >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!