Violetë Kukaj mahnitëse me veshje kombëtare

Këngëtarja, Violetë Kukaj vitet e fundit veç muzikës komentohet shumë edhe pamjen e saj fizike.

Violeta duket për bukuri dhe në formë të shkëlqyer ani pse është 52 vjeçare.

Vëmendje Violeta ka rrëmbyer me fotografitë e fundit të publikuar në Instagram, ku shfaqet mahnitëse me veshje kombëtare.

Ka vite të tëra që Violeta Kukaj është pjesë e skenës muzikore dhe ende vazhdon të jetë njëra ndër këngëtaret më të pëlqyera të publikut./21Media

Lajmet Violetë Kukaj mahnitëse me veshje kombëtare >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!