Maluma ndez skenën në sheshin ”Nënë Tereza” në Tiranë

Sonte në Shqipëri ka performuar artisti me famë botërore, Maluma.

Për artisitin ishin mbledhur një numër i madh i fansave në sheshin ”Nënë Tereza” të Tiranës.

Për koncertin e natës së sotëm, Maluma kishte të veshur në xhaketë me ngjyrë të gjelbër dhe bluzë të zezë të kombinuar me pantallona gri me shkëlqim, ndërsa përshtati dukjen me një palë syze të bardha dielli.

Ndërsa, artisti ka publikuar edhe disa video në instastory teksa shihet atmosfera shumë e zjarrtë.

Maluma erdhi në Shqipëri për të përformuar në kuadër të turneut të tij evropian ”Papi Juancho”./21Media

Lajmet Maluma ndez skenën në sheshin ”Nënë Tereza” në Tiranë >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!