Rinia proteston, tjerët s’e prishin “teraqillëkun” me çaj e kafe (VIDEO)

Një organizatë rinore në Han të Elezit protestuan kundër rritjes së çmimeve.

Ata fajësuan qeverinë dhe paralajmëruan përhapjen e protestave në gjithë vendim njofton Rahoveci.info.

Kronikën e zgjeruar mund ta ndiqni më poshtë:

 

 

 

Lajmet Rinia proteston, tjerët s’e prishin “teraqillëkun” me çaj e kafe (VIDEO) >> Rahoveci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!