Teuta Selimi pozon në bikini nga pushimet në Dubai

 

Këngëtarja Teuta Selimi ia ka dhënë vetes disa ditë pushimi dhe ka zgjedhur një destinacion luksoz.

Ajo po shijon pushimet në Emiratet e Bashkuara Arabe, gjegjësisht në Dubai.

Këngëtarja ka marrë vëmendje me një fotografi që ka postuar në Instagram, ku shfaqet në bikini.

Teuta ka ndarë edhe fotografi të tjera nga udhëtimi i saj në Dubai.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Teuta Selimi (@teutaselimi__)

Sa i përket muzikës, projekti i fundit nga Teuta është kënga “M’ke rrejt” në bashkëpunim me Skerdin. Kënga ka arritur mbi 5 milionë klikime në Youtube./21Media

Lajmet Teuta Selimi pozon në bikini nga pushimet në Dubai >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!