Agim Ademi demanton lajmin për sulm fizike në FFK

Gjatë ditës së sotme është raportuar për një konflikt fizik te zyret e FFK-së.

Presidenti i FFK-së, Agim Ademi përmes një postimi në facebook ka demantuar lajmin që ka qarkulluar sot ne medie.

Ai thotë se kjo është plotësisht e pavërtetë dhe për këtë ai thotë se ka edhe dëshmitarë.

‘Nuk është aspak e vërtetë ajo që po aludohet për ekses dhe për asnjë prekje fizike, thjesht ishte një debat për punët e përditshme në federatë. Për këtë ka dëshmitarë brenda federatës’, ka thënë ai.

Postimi i plotë:

Lajmet Agim Ademi demanton lajmin për sulm fizike në FFK >> Rahoveci info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!