“Me tupana ndizet zemra”, kënga e re nga Rita dhe Fidani

 

Çifti i njohur i showbiz-it, Rita Haziri dhe Fidan Gashi, kanë gati një projekt të ri muzikor.

“Me tupana ndizet zemra”, titullohet kënga e re nga Rita dhe Fidani, që do të publikohet të premten.

Pak nga kënga e re, Rita ka ndarë me ndjekësit në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 🎼RITA HAZIRI (@ritahaziri)

“Sytë janë për me pa”, mbetet projekti i fundit muzikor nga Rita dhe Fidani./21Media

Lajmet “Me tupana ndizet zemra”, kënga e re nga Rita dhe Fidani >> .

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!