Shoqëria civile me konferencë lidhur me Projektligjin për financimin e subjekteve politike

Organizatat e shoqërisë civile KDI, D4D, D+, FOL dhe Çohu sot do të mbajnë konferencë për media lidhur me shqyrtimin e projektligjit për financimin e subjekteve politike.

Konferenca e cila do të fillojë nga ora 10:00, do të mbahet në sheshin “Skënderbeu” në Prishtinë, pranë një instalacioni (kulete të madhe) që është vendosur aty, transmeton Klankosova.tv.

Lajmet Shoqëria civile me konferencë lidhur me Projektligjin për financimin e subjekteve politike >> Rahoveci.info.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!